صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با یک باد زمین می‌خورند , مورینیو در مورد دربی منچستر

ژوزه مورینیو در آستانه شهرآورد امشب با منچسترسیتی هیجان و تنش این مسابقه را زیاد کرده با این اتهام که بازیکنان تیم میهمان خیلی راحت زمین می‌خورند.

با یک باد زمین می‌خورند , مورینیو در مورد دربی منچستر

مورینیو در مورد دربی منچستر؛ با یک باد زمین می خورند

عبارات مهم : سیاسی

ژوزه مورینیو در آستانه شهرآورد امشب با منچسترسیتی هیجان و تنش این مسابقه را زیاد کرده با این اتهام که بازیکنان تیم میهمان خیلی راحت زمین می خورند.

به گزارش ایلنا، پپ گواردیولا از رابطه درست و دوستانه با همتای پرتغالی صحبت کرد که با توجه به اتفاقات دوران حضور این دو در لالیگا خیلی واقعی به نظر نمی رسد. چند روز پیش مورینیو گفت گواردیولا راجع به اوضاع جسمانی داوید سیلوا و اینکه به این بازی می رسد، دروغ گفته است.

با یک باد زمین می‌خورند , مورینیو در مورد دربی منچستر

مورینیو حالا یک بار دیگر از زخمی کهنه سر برداشته و در اظهارنظری جسورانه گفته بازیکنان سیتی خیلی راحت تعادلشان را از دست می دهند:«آنها خوب دفاع می کنند، هنگامی که توپ را از دست می دهند، تصویر العمل مناسبی نشان می دهند، تحرک خوبی در وقت حمله دارند. خلاق هستند و بازیکنان فوق العاده ای دارند. شاخصه های خوب زیادی دارند ولی اگر از من راجع به یک توصیه منفی از این تیم بپرسید می گویم خیلی راحت تعادلشان را از دست می دهند و زمین می خورند، با یک باد سقوط می کنند. می دانم این بازی شهرآورد و خیلی مهم است ولی فکر می کنم آنچه تماشاگران از دیدنش لذت می برند، یک مسابقه مثبت است.» سیتی در این فصل چهار پنالتی گرفته، بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر. ماه گذشته آرسن ونگر گفت رحیم استرلینگ «خوب شیرجه می رود» بعد از آنکه بال تیم ملی انگلیس به وسیله ناچو مونرئال در محوطه جریمه متوقف شد و سرخیو آگوئرو گل دوم تیمش را در برد 3 بر یک به ثمر رساند.

آقای خاص همچنین گفت گواردیولا مورد لطف مقامات انضباطی فوتبال انگلیس قرار می گیرد، مربی کاتالان در حمایت از زندانیان سیاسی کاتالونیا در هر بازی و کنفرانس خبری نوار زردی را روی لباسش دارد و مورینیو گفت:«فکر می کنم ما حق داریم باورها و افکار سیاسی خودمان را داشته باشیم. ما شهروندان عادی هستیم که می توانیم هر کسی را در کشورمان یا هر کجای دنیا دوست داشته باشیم. سال ها است پپ را می شناسم و فکر می کنم می دانم راجع به کشورش چه حسی دارد ولی اینکه در فوتبال آن را بروز دهیم، قوانین را نمی دانم. اگر قوانین به او اجازه می دهد خب آزاد است ولی مطمئن نیستم که قوانین اجازه هرگونه خبر سیاسی را در زمین بدهد. من فقط شک دارم.»

ژوزه مورینیو در آستانه شهرآورد امشب با منچسترسیتی هیجان و تنش این مسابقه را زیاد کرده با این اتهام که بازیکنان تیم میهمان خیلی راحت زمین می‌خورند.

از او پرسش شد که آیا در شرایط مشابه واکنش‌ها مشابهی از خودش بروز می دهد و از یک اقدام سیاسی حمایت می کند که پاسخش سیاستمدارانه بود:«فکر نمی کنم چنین اجازه ای داشته باشم.»

واژه های کلیدی: سیاسی | قوانین | مورینیو | بازیکنان | گواردیولا | پپ گواردیولا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz