صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوار به پیروزی برابر نفت هستیم/ به بازیکن سالاری اعتقادی ندارم ، علی دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به دشواری بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان، گفت: هیچ موقع اعتقادی به بازیکن سالاری نداشته‌ام. 

امیدوار به پیروزی برابر نفت هستیم/ به بازیکن سالاری اعتقادی ندارم ، علی دایی

علی دایی: امیدوار به پیروزی برابر نفت هستیم/ به بازیکن سالاری اعتقادی ندارم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به دشواری بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان، گفت: هیچ موقع اعتقادی به بازیکن سالاری نداشته ام.

به گزارش مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با صنعت نفت آبادان که امروز در شرکت لیگ برگزار شد، با بیان اینکه تیمش بازی حساسی با نفت دارد، گفت: نفت در بازی اول خود قدرتش را نشان داد. تیم ما هم تمرینات خوبی داشته و امیدوار به کسب سه امتیاز هستیم. هدفمان این است که به بالای جدول برسیم. جهت این مسابقه محروم نداریم ولی مهدی ترابی و دانیال ماهینی دچار مصدومیت هستند که امیدوار به رسیدن آنها به مسابقه هستیم.

امیدوار به پیروزی برابر نفت هستیم/ به بازیکن سالاری اعتقادی ندارم ، علی دایی

سرمربی تیم سایپا با اشاره به جوان بودن تیمش و اینکه روی بازیکنان جوان حساب می کند، در خصوص احتمال بازیکن سالاری در تیمش در صورت نداشتن ظرفیت، تصریح کرد: بازیکنان فقط بعد فنی ندارند. باید به بازیکنانی که می دانید به جاهای بالاتر می رسند، بها بدهید. اسم این کار بازیکن سالاری نیست.

دایی تاکید کرد: باید همه چیز را در کنار هم مورد توجه قرار داد؛ هم پرسشها فنی و هم پرسشها اخلاقی. بازیکنانی داشته ام که از نظر فنی عالی بودند ولی الان در فوتبال جایی ندارند. وظیفه من سرمربی این است که علاوه بر پرسشها فنی، به بازیکنانم راجع به پرسشها اجتماعی هم آگاهی بدهم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به دشواری بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان، گفت: هیچ موقع اعتقادی به بازیکن سالاری نداشته‌ام. 

سرمربی سایپا با بیان اینکه این پرسشها به خود بازیکن مربوط می شود، تصریح کرد: اگر بازیکنی این موارد را قبول کند، پیشرفت می کند وگرنه محو خواهد شد. هیچ موقع به بازیکن سالاری اعتقاد نداشته ام و اگر بازیکنی خلاف جریان باشد، در تیمم جایی ندارد.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz