صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با تصمیم‌های AFC مسئله داریم / ساکت

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید بعضی تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا مثل عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به المپیک مورد اعتراض کشور عزیزمان ایران است. 

با تصمیم‌های AFC مسئله داریم / ساکت

ساکت: با تصمیم های AFC مسئله داریم

عبارات مهم : المپیک

دبیرکل فدراسیون فوتبال می گوید بعضی تصمیم های کنفدراسیون فوتبال آسیا مثل عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به المپیک مورد اعتراض کشور عزیزمان ایران هست.

محمدرضا ساکت در گفت وگو با ایسنا راجع به قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت های آسیا اظهار کرد: این قهرمانی با کار فشرده ای به دست آمد که جهت آن ۱۹ دوره اردو تدارک دیده بودیم. همچنین امکانات جدیدی مثل کف پوش و استخر جهت بازیکنان در نظر گرفتیم.

او افزود: تیم کاملی به مسابقه ها اعزام شد که مشمول بر کادر فنی، آنالیزور، ماساژور و مشاور بود که همه آن ها شبانه روزی جهت کسب این افتخار زحمت کشیدند. کسب مقام قهرمانی در آسیا بسیار سخت شده است و تیم های حوزه شرق آسیا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشتند. با این حال فوتسال کشور عزیزمان ایران چه در بخش مردها و چه در بخش زن ها در دو سال گذشته موفقیت های بزرگی کسب کرده هست. همچنین جا دارد از تلاش کلوب ها تقدیر و تقدیر کنم و همچنین مشاوره فنی دو مربی مرد یعنی صانعی و فراشی قابل تقدیر بود.

با تصمیم‌های AFC مسئله داریم / ساکت

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به مسئله اعزام تیم ملی فوتسال المپیک بانوان به المپیک جوانان آرژانتین توضیح داد: ما به AFC اعتراض کردیم و تاکید داریم که تیم ملی فوتسال بانوان نیز باید در المپیک شرکت کند. در مجموع بعضی از تصمیم های کنفدراسیون فوتبال آسیا مسئله ساز هست. در برگزاری مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز با وجود این که آقای کی روش بارها هشدار داده بود و آقای تاج چندین بار با مسئولان کنفدراسیون مذاکره داشت ولی باز هم برنامه عوض کردن نکرد. بنابراین مشخص است که اندیشه راهبردی در AFC جهت برنامه ها وجود ندارد و ما در حال حاضر شاهد مسئله در اردوهای تیم ملی هستیم.

ساکت در آخر راجع به میزان پاداشی که به تیم ملی فوتسال بانوان تعلق گرفته است به ایسنا گفت: پاداش اولیه به میزان ۱۲۰۰ دلار در تایلند به ملی پوشان پرداخت شده است است و پاداش ثانویه نیز باید در هیات رییسه به تصویب برسد. ما در همه تیم ها مسئله پاداش ها را داریم و تیم هایی مثل تیم ملی فوتسال مردها و زیر ۲۰ سال هنوز پاداش خود را دریافت نکرده اند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید بعضی تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا مثل عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به المپیک مورد اعتراض کشور عزیزمان ایران است. 

واژه های کلیدی: المپیک | فوتبال | فوتسال | مقام قهرمانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz