صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قوه قضاییه با ۱۷ میلیون پرونده جهت بررسی مراسم خوش حالی برج میلاد وقت دارد؟ /

پس از حاشیه‌های مراسم خوش حالی روز زن که با حضور محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در برج میلاد برگزار شد، امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه دادستان تهران، شه

قوه قضاییه با ۱۷ میلیون پرونده جهت بررسی مراسم خوش حالی برج میلاد وقت دارد؟ /

واکنش حق شناس به احضار شهردار تهران: قوه قضاییه با ۱۷ میلیون پرونده جهت بررسی مراسم خوش حالی برج میلاد وقت دارد؟

عبارات مهم : ایران

پس از حاشیه های مراسم خوش حالی روز زن که با حضور محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در برج میلاد برگزار شد، امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه دادستان تهران، شهردار پایتخت را در ارتباط با حاشیه های مراسم خوش حالی برج میلاد احضار کرده بود. همچنین عباس جعفری دولت آبادی، دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران خطاب به اعضای شواری شهر گفت: «اعضای شورای شهر باید بر عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نظارت بیشتری داشته باشند لیکن او مشغول فعالیت های دیگری است.» در همین خصوص محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به این گفته دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد که در ادامه می خوانید.

به گزارش شهردارآنلاین، محمدجواد حق شناس، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به احضار شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین انتقاد دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از اعضای شورای شهر به علت عدم نظارت بر فعالیت پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع مسئولان فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «برای من عجیب است که قوه قضاییه با این همه مشغله و ۱۷ میلیون پرونده قضایی که باید بررسی کند آنقدر وقت آزاد دارد که به عنوان مراسم خوش حالی برج میلاد می پردازد. فارغ از اینکه این مراسم خوش حالی خوب و یا بد بوده است باید بدانیم که موضوعی مهمی نیست که قوه قضاییه بخواهد به آن ورود کند.»

قوه قضاییه با ۱۷ میلیون پرونده جهت بررسی مراسم خوش حالی برج میلاد وقت دارد؟ /

او ادامه می دهد: «باید توجه داشته باشیم که در مراسم خوش حالی مذکور حدود ۲ هزار نفر حضور داشتند که حداقل ۳۰ درصد از آنها را خانواده های شهدا و ایثارگران تشکیل می دادند و همچنین مدیرانی هم حضور داشتند که انقلابی و مذهبی هستند و نمی توان به آنها برچسب های ضد دینی و ضد انقلابی زد.»

وی اضافه می کند: «هیچکدام از افرادی که داخل مراسم خوش حالی حضور داشتند اعتراضی به نحو برگزاری مراسم خوش حالی نداشتند، لیکن عمل خلافی در آن صورت نگرفته هست. در چنین شرایطی که مدیریت شهری در پایتخت کشور عزیزمان ایران با این همه پرسشها روبه رو شده است و با فعالیت های سخت در حال حل بحران ها جاری هست، دوستان به جای همکاری و همراهی جهت به سامان رساندن اوضاع کنونی، دائما مشغول حاشیه سازی و مسئله تراشی جهت شهرداری هستند.»

پس از حاشیه‌های مراسم خوش حالی روز زن که با حضور محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در برج میلاد برگزار شد، امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه دادستان تهران، شه

این عضو شورای شهر خطاب به مسئولان فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد: «مدیران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نباید به علت وحشت از این حاشیه سازی ها از وظیفه خود که خدمت به شهروندان است عقب نشینی کنند لیکن خدمت به مردم و برطرف پرسشها آنها خواسته خداوند متعال هست. اگرمردم از مسئولان شهری رضایت داشته باشند مطمئنا خداوند هم از آنها راضی خواهد بود. مسئولان فرهنگی باید بدانند که همانطور که مناسبت های ملی ما اهمیت دارند و مناسبت های مذهبی ما هم مهم و تاثیرگذار خواهد بود. در مراسم یاد شده است اصول مذهبی هم باید اجرا شود ولی نباید آنقدرها هم سخت گیری کنند.»

حق شناس اضافه کرد: «نباید آنقدر پرسشها را به مباحث مذهبی ببندیم که نتوان کاری انجام داد. مردم خودشان آگاه هستند و بهتر از هرکسی می دانند که چگونه بین مناسبت های ملی و مذهبی تعادل و ارتباط برقرار کنند.»

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | برج میلاد | شورای شهر | شهردار تهران | برگزاری مراسم | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz