صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار بین الملل موشک‌های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می‌کردیم / عضو جنبش أنصارالله

«سید صادق الشرفی» با بیان اینکه در یمن هیچ سلاح ایرانی وجود ندارد، گفت: اگر ما موشک های کشور عزیزمان ایران را داشتیم، اوضاع به گونه دیگری رقم می‌خورد و شاهد مها

موشک‌های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می‌کردیم / عضو جنبش أنصارالله

عضو جنبش أنصارالله: موشک های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می کردیم

عبارات مهم : ایران

«سید صادق الشرفی» با بیان اینکه در یمن هیچ سلاح ایرانی وجود ندارد، گفت: اگر ما موشک های کشور عزیزمان ایران را داشتیم، اوضاع به گونه دیگری رقم می خورد و شاهد مهاجرت دسته جمعی از شهرهای عربستان بودیم.

با وجود گذشته سه سال از تجاوز نظامی ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان سعودی علیه یمن، مقامات ایالات متحده آمریکا همچنان با طرح ادعاهای واهی علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مبنی بر حمایت تسلیحاتی آن از نیروهای یمنی، جهت سرپوش گذاشتن بر نقش مهم و مستقیم خود در کشتار مردم یمن تلاش می کنند.

موشک‌های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می‌کردیم / عضو جنبش أنصارالله

در همین ارتباط، اخیرا «نیکی هیلی» نماینده دائم ایالات متحده آمریکا در شرکت ملل متحد با ارائه یک شوی تبلیغاتی مدعی شد که شواهد و قرائن جملگی حکایت از حمایت تسلیحاتی کشور عزیزمان ایران از گروه های یمنی دارند! وی همچنین ادعا کرده است که شرکت ملل نیز در یکی از آخرین گزارش های خود بر این مسأله صحه گذاشته است! حال آنکه مقاماتی از داخل شرکت ملل متحد صراحتا اعلام کرده اند که موشک های یمنی ها متعلق به کشور عزیزمان ایران نیست.

از سوی دیگر، امارات متحده عربی و رژیم آل خلیفه در دنباله روی از سیاست های واشنگتن، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را به حمایت تسلیحاتی از یمنی ها متهم کرده اند. وزارت خارجه امارات اعلام کرده است: «ما با همپیمانان خود جهت اتخاذ راهکارهایی که تضمین کننده اجرای کامل قطعنامه های شرکت ملل هست، همکاری می کنیم. ادله ای که اخیرا ایالات متحده آمریکا در خصوص تسلیح گروه های یمنی به وسیله کشور عزیزمان ایران منتشر کرد، جای هیچ شکی را باقی نمی گذارد که پایتخت کشور عزیزمان ایران تمامی تعهداتش در قبال شرکت ملل را زیر پا گذاشته است!». آل خلیفه نیز موضعی مشابه با اماراتی ها را اتخاذ کرده است.

«سید صادق الشرفی» با بیان اینکه در یمن هیچ سلاح ایرانی وجود ندارد، گفت: اگر ما موشک های کشور عزیزمان ایران را داشتیم، اوضاع به گونه دیگری رقم می‌خورد و شاهد مها

در همین ارتباط، خبرنگار مهر گفتگویی را با «سید صادق الشرفی» عضو جنبش «أنصارالله» یمن ترتیب داده است که مشروح آن از نظر می گذرد؛

همانطور که می دانید آمریکایی ها اخیرا به اتهامات خود علیه کشور عزیزمان ایران مبنی بر حمایت تسلیحاتی و موشکی از نیروهای یمنی، بیش از پیش دامن زده اند. ارزیابی شما از این مسأله و ابعاد متفاوت آن چیست؟

در وهله اول باید بگویم که طرح چنین ادعاهایی به وسیله ایالات متحده، نادیده گرفتن تمامی اصول اخلاقی از سوی دولتمردان این کشور هست. درحال حاضر ایالات متحده آمریکا از متجاوزان سعودی حمایت تسلیحاتی به عمل می آورد. تسلیحات ممنوعه بین المللی امروز از سوی آمریکا به عربستان سعودی می رسد. متجاوزان سعودی نیز از این تسلیحات جهت نابودی غیرنظامیان استفاده می کنند. سعودی ها و ائتلاف تحت سرکردگی آنها از تسلیحات آمریکایی جهت بمباران منازل، بیمارستان ها، پل ها، مساجد و … بهره برداری می کنند. تاکنون هیچیک از مقامات آمریکایی کشته شدن مردم یمن به وسیله سلاح های این کشور را محکوم نکرده اند.

این سیاست همیشگی آمریکا بوده است که تمامی ارزش ها و اصول را زیر پای بگذارد و کوچکترین توجهی به حقوق بشر نداشته باشد. این کمال بی اخلاقی است که درست در زمانی که مردم یمن به وسیله سلاح های آمریکایی ها کشته می شوند، مقامات واشنگتن سخن از وجود سلاح ایرانی به میان بیاورند. آمریکایی ها به دنبال آن هستند تا از رهگذر مطرح کردن چنین ادعاهایی، افکار عمومی منطقه و دنیا را فریب دهند. از سوی دیگر، مسأله این است که امروز یمنی ها با اشکال متفاوت تجاوزگری نظامی از سوی سعودیها و متحدان مرتجع آنها مواجه هستند.

موشک‌های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می‌کردیم / عضو جنبش أنصارالله

برهمین اساس کاملا طبیعی است که یمنی ها در مقابله با این تجاوز به دفاع از خود بپردازند. این حق یمنی هاست که جهت دفاع از خود، از هرکجایی که دلشان می خواهد سلاح بخرند. سوم که می خواهم به آن اشاره کنم این است که موشک هایی که درحال حاضر در دست یمنی هاست، مدتهاست که در یمن وجود دارد. این توان داخلی یمنی ها بوده است که توانسته اند موشک های خود را پیشرفته سازی کنند. از این بعد نیز روند پیشرفته سازی موشک ها ادامه پیدا خواهد کرد تا این موشک ها بتوانند اهداف خطرناک تری از دشمن را نشانه قرار دهند. این حق ملت یمن هست. آمریکایی ها حق اعتراض به این مسأله را ندارند.

پس از طرح اتهامات آمریکایی ها علیه کشور عزیزمان ایران شاهد آن بودیم که بعضی طرف های منطقه ای مانند امارات متحده عربی در دنباله روی از واشنگتن، کشور عزیزمان ایران را به حمایت موشکی از انصارالله متهم کردند. علت مهم این اقدام چیست؟

«سید صادق الشرفی» با بیان اینکه در یمن هیچ سلاح ایرانی وجود ندارد، گفت: اگر ما موشک های کشور عزیزمان ایران را داشتیم، اوضاع به گونه دیگری رقم می‌خورد و شاهد مها

از نظر ما نباید از امارات به عنوان یک دولت عربی نام برد. رژیم آل نهیان، یک رژیم عبری است نه عربی. امارات امروز درست همان مواضعی را اعلام می کند که پیشتر آمریکایی ها علیه کشور عزیزمان ایران اعلام کرده بودند. شما نگاه کنید به همین امارات. آنها تاکنون از تمامی دشمن های امت اسلامی، صدها میلیارد دلار سلاح خریداری کرده اند.

اماراتی ها از آمریکایی ها، انگلیسی ها و صهیونیستها صدها میلیارد دلار سلاح خریده اند؛ سلاح هایی که به وسیله آنها غیرنظامیان بی گناه کشته می شوند. آنها در جنگ یمن دچار اشتباه محاسباتی شدند. اماراتی ها در حالی اتهامات تسلیحاتی به کشور عزیزمان ایران وارد می کنند که اساسا در یمن سلاح ایرانی وجود ندارد. در یمن، سلاح های یمنی وجود دارد. ما تأکید می کنیم کشور عزیزمان ایران هیچ حمایت تسلیحاتی از نیروهای یمنی نداشته هست.

موشک‌های کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم عربستان را زیر و رو می‌کردیم / عضو جنبش أنصارالله

همانگونه که گفتید در یمن سلاح ایرانی وجود ندارد. بنابراین، آیا اماراتی ها، سعودیها و متحدان آمریکایی آنها اقدام به فرافکنی علیه کشور عزیزمان ایران می کنند؟

من باز هم در اینجا تأکید می کنم که هیچ سلاح زمینی، دریایی و هوایی از کشور عزیزمان ایران به یمن نرسیده هست. اگر حمایت تسلیحاتی کشور عزیزمان ایران از یمن واقعا وجود داشت، می دیدی که اوضاع به صورت دیگری رقم می خورد.

اگر از سلاح های کشور عزیزمان ایران برخوردار بودیم، متجاوزان سعودی می دیدند که شهرهایشان به لرزه درآمده هست. اگر موشک های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را در اختیار داشتیم، بلایی بر سر سعودیها و متحدان آن می آوردیم که شهرهایشان شاهد مهاجرت دسته جمعی باشد.

اماراتی ها، سعودی ها و حامیان آمریکایی در متهم ساختن کشور عزیزمان ایران به حمایت تسلیحاتی از نیروهای یمنی دروغ می گویند. آنها از این طریق به دنبال آن هستند تا بر جنایت های ضد حقوق بشری خود در یمن سرپوش بگذارند و این جنایتها را مخفی کنند. هیچ سلاح ایرانی در یمن نیست. امروز جنایت ها علیه غیرنظامیان یمن به وسیله سلاح های آمریکایی و جنگنده های سعودی ـ اماراتی صورت می پذیرد.

عربستان سعودی با جوسازی علیه نیروهای یمنی و به چالش کشیدن حمله موشکی آنها به ریاض درعرصه سیاسی قصد دارد که مانع از تکرار حملات مشابه شود. آیا شدت یافتن فشارهای سیاسی و نظامی می تواند به خواسته سعودی ها جامه عمل بپوشاند؟

مقامات ائتلاف متجاوز سعودی در ماه اول تجاوز نظامی به ملت یمن مدعی شده است بودند که بیش از ۶۰ درصد از قدرت موشکی نیروهای یمنی نابود شده است است و دیگر هیچ مجالی جهت نگرانی از کارها احتمالی نیروهای یمنی وجود ندارد. لذا ائتلاف سعودی امروز از پیشرفته بودن موشک های یمنی غافلگیر شده است هست. هرچقدر که زیاد از وقت جنگ سپری می شود و جنگ زیاد به طول می انجامد، موشک های یمنی نیز به همان میزان پیشرفته تر می شود. این مسأله تعجب آنها را برانگیخته است.

متجاوزان می دانند که امروز یک عزمِ جزم جهت مقابله با تجاوزهای نظامی آنها در یمن وجود دارد. از این بعد نیز حملات موشکی یمنی ها ادامه خواهد داشت. موشک ها از این بعد نیز با قدرت بیشتری شلیک خواهند شد و حتی شاید محل سکونت شاهزادگان در امارات و عربستان را نیز نشانه قرار دهند.

اگر سعودی ها و متجاوزان قادر بودند حملات موشکی نیروهای یمنی را متوقف سازند در همان روزها و ماه های اولیه تجاوز خود این کار را انجام می دادند. اکنون سه سال از تجاوز آنها می گذرد و چنین اتفاقی نیفتاده و حملات موشکی یمنی ها به مواضع سعودیها و اماراتی ها ادامه دارد. ما خطاب به آنها می گوییم که دست از تلاش جهت متوقف کردن حملات یمنی ها بردارید.

مهر

واژه های کلیدی: ایران | امارات | ایرانی | سعودی ها | آمریکایی | عربستان سعودی | امارات متحده عربی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz