صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار بین الملل خطاب کرد ، مَرد موشکی&quot، ترامپ، رهبر کره‌شمالی را به تمسخر &quot

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر رهبر کره شمالی را به باد تمسخر گرفت و وی را “مَرد موشکی” خطاب کرد. 

خطاب کرد ، مَرد موشکی&quot، ترامپ، رهبر کره‌شمالی را به تمسخر &quot

ترامپ، رهبر کره شمالی را به تمسخر "مَرد موشکی" خطاب کرد

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر رهبر کره شمالی را به باد تمسخر گرفت و وی را “مَرد موشکی” خطاب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسیا، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا با اشاره به آزمایشات اتمی اخیر پیونگ یانگ، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را به باد تمسخر گرفته و او را “مَرد موشکی” خطاب کرد و به طعنه راجع به صف طولانی مردمی که بعد از اعمال تحریم های شرکت ملل منتظر دریافت سوخت در این کشور هستند، صحبت کرد.

خطاب کرد ، مَرد موشکی&quot، ترامپ، رهبر کره‌شمالی را به تمسخر &quot

ترامپ روز یکشنبه در صفحه توئیتر خود به حالت طعنه و تمسخر نوشت: شب گذشته با مون جائه این، مدیر جمهور کره جنوبی صحبت کردم. از او پرسیدم حال مرد موشکی چطور است؟ صف طولانی مردم جهت دریافت سوخت در کره شمالی شکل گرفته؟ این اوضاع خیلی بد هست. نه؟

اشاره به صف طولانی تشکیل شده است جهت دریافت سوخت مشخصاً اشاره ای به تحریم هایی است که هفته گذشته به دنبال آزمایشات موشکی اخیر پیونگ یانگ از سوی شرکت ملل علیه کره شمالی اعمال شد.

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر رهبر کره شمالی را به باد تمسخر گرفت و وی را “مَرد موشکی” خطاب کرد. 

این تحریم های تازه مشمول بر کم کردن میزان نفتی است که پیونگ یانگ می تواند صادر کند اگرچه تاثیر واقعی این تحریم ها بر اقتصاد کره شمالی هنوز مشخص نشده است.

دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد: روسای جمهور کره جنوبی و آمریکا در جریان این تماس تلفنی با لزوم اجرای کامل تحریم ها موافقت کردند تا کره شمالی متوجه شود که ادامه آزمایشات موشکی اش تنها باعث زیاد کردن انزوای دیپلماتیک این کشور و فشار اقتصادی خواهد شد که در نهایت به فروپاشی رژیم پیونگ یانگ منجر می شود.

واژه های کلیدی: آمریکا | دریافت | تحریم ها | کره شمالی | پیونگ یانگ | رئیس جمهور | پیونگ یانگ | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz