صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ماجرای فردی که ماهانه ۱۸۰ میلیون تومان سودبانکی می‌گرفت

رییس کمیسیون تسهیل کسب‌وکار اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «ما با این روش غلط که قیمت سود سپرده را اوج بردیم و از سوی دیگر، قیمت سود تسهیلات را زی

ماجرای فردی که ماهانه ۱۸۰ میلیون تومان سودبانکی می‌گرفت

ماجرای فردی که ماهانه ۱۸۰ میلیون تومان سودبانکی می گرفت

عبارات مهم : ماشین

رییس کمیسیون تسهیل کسب وکار اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «ما با این روش غلط که قیمت سود سپرده را اوج بردیم و از سوی دیگر، قیمت سود تسهیلات را زیاد کردن دادیم، کشور را از حالت مولد خارج کردیم.»

محمدرضا نجفی منش در مناظره خبرآنلاین که با حضور فرهاد احتشام زاد، رییس انجمن واردکنندگان ماشین که راجع به توقف ثبت سفارش ماشین برگزار شد، با انتقاد نسبت به قیمت سود بالای بانکی، اظهار داشت: «ما الان کاری کردیم که هیچ کسی سراغ تولید نرود، چون می گویند پول داریم و در بانک می گذاریم.»

ماجرای فردی که ماهانه ۱۸۰ میلیون تومان سودبانکی می‌گرفت

وی افزود: «الان قیمت سود بانکی 15 درصد هست. کسی که پول دارد، پول خود را در بانک می گذارد و سود آنها را می گیرد.»

رییس کمیسیون تسهیل کسب وکار اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: «من فردی را می شناسم که 10 میلیارد تومان در بانک گذاشته بود و هر سال 2 میلیارد تومان سود می گرفت. در ماه نزدیک به 180 میلیون تومان می شود. این فرد دیگر باید جهت چه، کار می کرد؟ در واقع یک فرد مولد به یک فرد مصرفی بی خاصیت تبدیل شده است بود. این در حالی است که این فرد می توانست در جامعه مولد باشد.»

رییس کمیسیون تسهیل کسب‌وکار اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «ما با این روش غلط که قیمت سود سپرده را اوج بردیم و از سوی دیگر، قیمت سود تسهیلات را زی

نجفی منش عنوان کرد: «ما با این روش غلط که قیمت سود سپرده را اوج بردیم و از سوی دیگر، قیمت سود تسهیلات را زیاد کردن دادیم، کشور را از حالت مولد خارج کردیم.»

وی متذکر شد: «حالا بگذریم که بعضا مسایلی پیش می آید که آش را با جاش می خوردند و بامزه تر این که همه هم اعتراض و شکایت می کنند که آیا پول ما خورده شده است هست. هیچ کسی نمی گوید که آخر سر آیا پول خود را این طور معطل نگه داشتی. این نشان می دهد که ما هنوز فرهنگ تولید را در جامعه نهادینه نکردیم.»

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | تسهیلات | بازرگانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz