صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم / زنگنه

وزیر نفت گفت: زیر بار نمی رویم که تولید نفت کشور عزیزمان ایران از وقت قبل از تحریم ها کمتر باشد.

زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم / زنگنه

زنگنه: زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم

عبارات مهم : ایران

وزیر نفت گفت: زیر بار نمی رویم که تولید نفت کشور عزیزمان ایران از وقت قبل از تحریم ها کمتر باشد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین؛ بیژن زنگنه در بیست و نهمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد با بیان اینکه ما با نشانه های متعدد کاری را شروع کردیم جهت اینکه تولید نفت را زیاد کردن دهیم اظهار داشت: تولید ما به سرعت در حال کم کردن است که علت آن نیز تاخیر در سرمایه گذاری است.

زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم / زنگنه

وی افزود: در سال ۹۲ که دولت روی کار آمد به علت تحریم ها صادرات ما روزانه به یک میلیون بشکه و حتی به کمتر از این عدد رسیده بود. ولی بعد از اینکه تحریم ها برداشته شد توانستیم به سرعت میزان تولید را زیاد کردن دهیم و آن را به دوران قبل از تحریم ها برسانیم.

وزیر نفت ادامه داد: در این میان جنگ و دعوای بزرگی با کشورهای جز اوپک داشتیم ولی به حرف هیچ کدام از آنها گوش ندادیم و در این زمینه کوتاه نیامدیم.

وزیر نفت گفت: زیر بار نمی رویم که تولید نفت کشور عزیزمان ایران از وقت قبل از تحریم ها کمتر باشد.

زنگنه با اشاره به اینکه ما با زحمات زیاد توانستیم میزان تولید را زیاد کردن دهیم، گفت: در این زمینه بحث های زیادی شد و بد و بیراه های بسیاری به ما گفتند ولی کوتاه نیامدیم و بنده اعلام کردم هرگز زیر بار این مسئله نمی روم که تولید کشور عزیزمان ایران از وقت قبل از تحریم ها کمتر باشد.

وی با اشاره به اینکه بعد از تحریم ها مهم بود میزان تولید در کشور زیاد کردن پیدا کند، اضافه کرد: ما احساس کردیم جهت این مسئله نیاز به سرمایه گذاری و فناوری خارجی و مدیریت داریم.

زنگنه با بیان اینکه بعضی می گویند از ظرفیت های داخلی در این زمینه استفاده شود، گفت: میزان این پولها کم نیست ما به حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری در فاز اول فکر می کنیم از کجا باید این سرمایه را تامین کنیم و چگونه باید این همه طرح را اجرا نماییم.

زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم / زنگنه

وزیر نفت در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ما شاهد این هستیم که در سال ۹۰ عده ای قصد راه اندازی مجدد جهاد سازندگی را دارند در حالی که این افراد نه یک روز در جهاد بودند و نه کار جهادی کردند. ولی الان می خواهند با پول های کلان در حوزه دولتی جهاد سازندگی راه اندازی کنند و این از پدیده های جدیدی است که ما با آن روبرو هستیم.

زنگنه با بیان اینکه جهت قراردادهای نفتی انواع حرف ها را به ما زده اند، ادامه داد: بعضی می گویند ما خیانت می کنیم یا اینکه پای خارجی ها را به کشور باز می کنیم این درحالی است که هیچ کدام از این پرسشها واقعیت ندارد و ما معتقدیم باید با عقلانیت تدبیر شر را از جمهوری اسلامی دور کرد.

وزیر نفت گفت: زیر بار نمی رویم که تولید نفت کشور عزیزمان ایران از وقت قبل از تحریم ها کمتر باشد.

وی تاکید کرد: عده ای متوجه نیستند منابع و ثروت کشور در حال هدر رفتن هست. ما ۸۵۰ میلیارد بشکه نفت از روز اول زیر زمین داشتیم، حدود ۲۳۰ میلیارد بشکه آن را می توانیم اوج بیاوریم که نزدیک به ۱۰۰ تای آن به علت عدم دانش کافی از بین می رود. اگر ما یک درصد زیاد نفت دربیاوریم یعنی ۸ میلیارد بشکه نفت در آورده ایم که ارزش آن ۴۰۰ میلیارد دلار هست، چه کسی به ما اجازه داده از این ثروت صرف نظر کنیم.

زنگنه با اشاره به اینکه قرار بوده در سال ۱۴۰۴ کشور عزیزمان ایران کشور اول منطقه باشد، گفت: الان بعضی از به اصطلاح کشور ها تولیدشان در حال پیشی گرفتن از ما است.

زیر بار کم کردن تولید نفت نمی رویم / زنگنه

وزیر نفت دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جهاد فقط مربوط به دوران جنگ نیست، اظهار داشت: از جان گذشتن راحت تر از این است که انسان از آبرویش بگذرد امروز بعضی آبروی کشور ما را نشانه می گیرند. بنابراین ما باید جهت عزت و سربلندی کشورمان کار کنیم.

وی ادامه داد: اینکه کشور عزیزمان ایران و اسلام را از هم جدا می کنند یک بحث انحرافی است از روزی که اسلام وارد کشور عزیزمان ایران شده است اسلام و کشور عزیزمان ایران با هم هستند.

زنگنه با بیان اینکه امروز باید به فکر مردم باشیم گفت: اگر جوانان دنبال کار هستند و ما به دنبال کار جهت آنها نباشیم و به فکر محرومان نباشیم به این مردم خیانت کرده ایم.

وزیر نفت با اشاره به اینکه بیکاری، رشد اقتصادی و بهم ریختن تعادلات با دنیا از جمله پرسشها حال حاضر ما با دنیاست گفت: ما باید روی این پرسشها مثل وقت جنگ کارکنیم تا بتوانیم آنها را برطرف کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | تحریم ها | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz