صدا گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8

صدا: گلکسی نوت 8 Samsung Galaxy note 8 Samsung Galaxy note 8 Galaxy nobat 8 Samsung Galaxy Note 8 samsung – نوت 8 official video Samsung Galaxy Note 8 price

گت بلاگز اخبار اجتماعی معافیان رسما شهردار شیراز شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حکم عبدالحمید معافیان به‌عنوان شهردار شیراز امضا و ابلاغ شده است است. 

معافیان رسما شهردار شیراز شد

معافیان رسما شهردار شیراز شد

عبارات مهم : شیراز

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حکم عبدالحمید معافیان به عنوان شهردار شیراز امضا و ابلاغ شده است هست.

دکتر علی ناصری در گفت و گو با ایسنا گفت: صبحگاه امروز چهارشنبه 22 شهریور رسما حکم آقای معافیان به عنوان شهردار شیراز ابلاغ شد و ایشان رسما کار خود را شروع خواهند کرد.

معافیان رسما شهردار شیراز شد

طی روزهای گذشته اخبار و شایعاتی اطراف صدور یا عدم صدور حکم عبدالحمید معافیان به عنوان شهردار شیراز بر روز خروجی خبرگزاری ها و کانال های متفاوت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قرار گرفته بود.

عبدالحمید معافیان (زاده ۱۳۳۶ – در شیراز، استان فارس) از اعضای ارشد شورای هماهنگی اصلاح طلبان فارس است که مرداد ماه ۱۳۹۶ از سوی شورای پنجم شهر شیراز به عنوان بیست و دومین شهردار بعد از انقلاب در شیراز گزینش و امروز رسما حکم وی با امضای وزیر کشور دولت دوازدهم صادر و ابلاغ شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حکم عبدالحمید معافیان به‌عنوان شهردار شیراز امضا و ابلاغ شده است است. 

معافیان دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز است که پیشتر در سمت معاونت اجتماعی شرکت مدیریت و برنامه ریزی کشور مشغول بوده هست. معافیان در سال ۹۶ ریاست ستاد کل انتخاباتی حسن روحانی و در سال ۸۸ ریاست ستاد اصلاح طلبان حامی میرحسین موسوی در استان فارس را بر عهده داشته است .

معافیان از ابتدای سال ۱۳۶۰ به عنوان مدیر هنرستان در شیراز، دوران مدیریت خود را شروع کرد، در سال ۱۳۶۵ معاون فنی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس شده است و در سال ۶۷ مدیریت اداره کل آموزش و پرورش فارس را بر عهده می گیرد .

وی در سال ۱۳۷۴ با حکم وزیر مدیر آموزش و پرورش استثنایی می شود و در سال ۷۶ مشاور مدیر و مدیر کل حوزه ریاست و امور بین الملل شرکت مدیریت و برنامه ریزی کشور منصوب می شود .

معافیان رسما شهردار شیراز شد

معافیان تا سال ۸۰ در این سمت فعالیت می کند و در همین سال به عنوان مدیر شرکت صنایع و معادن استان فارس منصوب می شود. وی همچنین در کارنامه خود سمت های همچون مدیر شرکت مدیریت و برنامه ریزی استان فارس و معاون اجتماعی شرکت مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز دارد. وی در نیمه دوم سال ۸۴ بازنشسته می شود و بعد از آن در هیئت مدیره شرکت های بخش شخصی فعالیت می کند.

معافیان در انتخابات سال ۹۲ از اعضای ارشد اصلاح طلبان حامی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آن سال بود. بعد از پیروزی روحانی در انتخابات وی یکی از گزینه های استانداری فارس بود. معافیان در سال ۹۶ نیز ریاست کل ستاد انتخاباتی روحانی در فارس را برعهده داشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حکم عبدالحمید معافیان به‌عنوان شهردار شیراز امضا و ابلاغ شده است است. 

به گزارش ایسنا، شهردار تازه شیراز یکی از اشخاص مقبول و معتدل اصلاحات در استان فارس و کشور به شمار می رود که حضورش در راس مجموعه شهرداری، با اقبال زیادی روبرو شد.

واژه های کلیدی: شیراز | شهردار | مدیریت | شهرداری | استان فارس | حسن روحانی | برنامه ریزی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz